24 Nisan 2018 Salı 02:21 - Orhangazi Haber ve Bilgi Portalı
Üye Girişi
Üye Adı: Şifre:  

Şimdi siz de Google Map'e kayıt olarak firmanızı bulunabilir yapın. Firmanızı Google Maps'e kayıt edelim arayanlar sizi Google Maps'de Bulsun...
English French Deutsch Turkish
Ana Menü
Orhangazim
Orhangazim.net
Üyeler İçin
Belde ve Köyler

Orhangazi'ye Nasıl Gidilir?

    Karayolu ile ulaşım

a) İstanbul istikametinden gelindiği takdirde Yalova-Bursa E-5 karayolu üzerinden 21 km sonra Orhangazi'ye ulaşabilirsiniz.

b) Bursa istikametinden gelindiği takdirde Bursa-İstanbul E-5 karayolu üzerinden 42 km sonra Orhangazi'ye ulaşabilirsiniz.

c) Adapazarı istikametinden gelindiği takdirde İznik-Bursa karayolu üzerinden 31 km. (güney yolu) sonra Gölyaka köyü'ne, Göl yolunu takip ederek 9 km. sonra da Orhangazi'ye ulaşabilirsiniz.

    Şehirlerarası toplu taşıma araçları kullananlar için ;

 -Bursa şehir hatları terminalinden Orhangazi minibüsleri ile yada Yalova-İstanbul istikametine seyreden otobüsler ile ulaşım sağlanabilir.

 -Aksi istikametten gelenler de Bursa'ya giden otobüs veya minibüsler vasıtasıyla Orhangazi'ye ulaşabilirler.


    Denizyolu ile ulaşım

-İstanbul Kartal, Pendik veya Yenikapı İDO* iskelelerinden Yalova'ya ardından da Yalova terminalinden kalkan Bursa otobüsleri, Orhangazi, Yenişehir minibüsleri vasıtasıyla Orhangazi'ye ulaşabilirsiniz.


*İDO Seferleri için tıklayın...

    Havayolu ile ulaşım   

    Bursa Yenişehir Havalimanına iniş yaptıktan sonra, Yenişehir'e gelerek buradan Yenişehir-Yalova istikametinde yol alan toplu taşıma araçları vasıtasıyla Orhangazi'ye ulaşabilirsiniz. 

    İkinci alternatif olarak ise Yenişehirden İznik'e gidebilir buradanda İznik-Orhangazi istikametinde yol alan toplu taşıma araçları ile Orhangazi'ye ulaşabilirsiniz.

 

Yazdırılabilir Sayfa  Makaleyi bir Arkadaşına öner

Geri Dön ]

Yayınlanma: Çarşamba, 31. Aralık 2008 (18783 okunma)
Her hakkı saklıdır © Orhangazi Haber ve Bilgi Portalı | Bursa Orhangazi | orhangazim.net


Orhangazi||Orhangazi Köyleri
||Orhangazi Firma Rehberi||Orhangazi İş İlanları