24 Nisan 2018 Salı 02:14 - Orhangazi Haber ve Bilgi Portalı
Üye Girişi
Üye Adı: Şifre:  

Şimdi siz de Google Map'e kayıt olarak firmanızı bulunabilir yapın. Firmanızı Google Maps'e kayıt edelim arayanlar sizi Google Maps'de Bulsun...
English French Deutsch Turkish
Ana Menü
Orhangazim
Orhangazim.net
Üyeler İçin
Belde ve Köyler

Kullanım Koşulları ve Telif Hakları

1- orhangazim.net adresindeki yayının tamamı veya bir bölümü site yönetiminden izin alınmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, basılıp yayınlanamaz. Bu sitenin içeriği telif hakları kapsamındadır ve Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 ile koruma altına alınmıştır. İçeriğimizin editörlerimiz tarafından üretilen kısmı, ticari amaçlar haricinde izin alınarak ve  kaynak gösterilerek kullanılabilir.

2- Dürüst Kullanım İlkesi, Genel Ahlâka ve Edebe mugayir fiil ve eylemler ile Hackleme girişiminde bulunup, bu girişimi gerçekleştirenler hakkında gereken hukuki işlemler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine göre gerçekleştirilecektir.

3- Ayrıca, dijital ortama aktarılmış olan Orhangazi ilçemiz, beldelerimiz ve köylerimiz ile alakalı bilgi ve fotoğrafların korsanlar tarafından telif hakkı ihlalini teşvik etmek, buna aracı olmak, mümkün kılmak veya yapılmış bir ihlali gizlemek maksadıyla telif hakkı yönetim bilgisini kasıtlı olarak yanlış vermeyi, silme veya değiştirmeyi yapanlar hakkında da yine, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri amir olacaktır.

4- Sitemizde bulunan forum, ziyaretçi defteri vb. bölümlere yazılan yorumlar ve mesajlar gönderen kullanıcının hukuki sorumluluğundadır.

5- orhangazim.net sitesindeki bağlantılar sizi başka sitelere yönlendirebilir. orhangazim.net, bu sitelerin içeriği veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk kabul etmez. orhangazim.net, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten ve bu sitelerin donanımınıza vereceği hasarlardan sorumlu değildir.


Özel Haber
Giriş
Kullanıcı Adı:

Şifre:


Sosyal
Rss Yayınımız
Facebook Grubumuza Katılın
Twitter Yayınımız

Köşe Yazıları
Destekleyenler
Anket
Çocuğun eğitiminde kitap mı daha yararlı internet mi?

Kitap
İnternet
İkisi de olmalı
Farklı alternatif bulunmalı

Sonuçlar
Toplam Oy: 35
Yorum: 0
Anketler
İyiki Doğdunuz


Bugün Hiçbir Kullanıcımızın Doğumgünü Yok!
Orhangazi||Orhangazi Köyleri
||Orhangazi Firma Rehberi||Orhangazi İş İlanları